Китайцям закрили в’їзд в Росію

Китайцям закрили в’їзд в Росію – туроператори призупинили прийом нових туристичних груп в країну в зв’язку із загостренням ситуації з коронавірусів. Про це йдеться в повідомленні Російського союзу туріндустрії, повідомляє Postup.

«Ще вчора до нас прямували якісь групи, звірялися безвізові списки. Зараз всі списки анульовані, все групові поїздки китайців в Росії зупинені », – заявили в організації. Таким чином, понеділок, 27 січня, став останнім днем ​​прийому китайських туристів, і зупинка в’їзду відбудеться у вівторок, 28 січня.

При цьому наголошується, що громадяни КНР, які раніше прибули в країну, не будуть переривати програму і залишати російську територію достроково. Обмеження на відправку тургруп за кордон запровадила також влада Китаю, проте відповідні рішення ухвалюються не централізовано, а на розсуд регіональної влади – «в якихось провінціях (…) швидко, в інших – повільніше».

27 січня повідомлялося, що російська авіакомпанія «Уральські авіалінії» призупинила польоти на острів Хайнань, який вважається улюбленим курортом росіян в Китаї, в зв’язку зі спалахом коронавірусу. Представники перевізника пообіцяли повернути кошти за квитки в Китай, придбані до 24 січня, на вильоти до 7 лютого.