Планування статі дитини за допомогою дієти
Медицина: новини і огляди

Планування статі дитини за допомогою дієти

Cерпень 2010 року

Планування статі дитини

Методика планування статі дитини, заснована на припущенні, що обмеження у вживанні одних продуктів і посилене вживання інших можуть вплинути на ендокринні функції організму і гормональний баланс, а отже, і на статеві клітини. Для народження дитини бажаної статі майбутнім батькам необхідно дотримуватися певної дієти за два-три місяці до наміченого дня овуляції і під час неї. За даними авторів методики, вона дозволяє добитися бажаного результату в 80% випадків, проте традиційна медицина ставить це твердження під сумнів.

 

Щоб народити хлопчика, жінці слід їсти більше продуктів, що містять сіль і калій, і утримуватися від їжі, багатої кальцієм і магнієм. У її раціон обов'язково повинні входити хліб, м'ясо, картопля і риба, а такі продукти, як шпинат, листовий салат і молоко, потрібно виключити. Корисні також риба, ковбасні вироби, манна крупа, рис, біла квасоля, горох, чечевиця, гриби, банани, апельсини, персики, абрикоси, чорнослив, фініки, курага, мінеральна вода, соки, пиво і вино.

Щоб зачати дівчинку потрібні свіжа або морожена риба, яйця, баклажани, буряк, морква, огірки, крес-салат, зелені боби, стручковий перець, цибуля, томати, мигдаль, фундук і несолоний арахіс, цукор, мед, вариво, кальцієві мінеральні води, гарячий шоколад і какао, кава і чай.

Чоловік може слідувати тій же дієті, якщо хоче надати психологічну підтримку майбутній матері своєї дитини, але стать малюка від цього ніяк залежати не буде.

Після того, як жінка завагітніє, змінити стать дитини вже неможливо.

Ця дієта заснована на дослідженнях французького ученого Жозефа Столковскі і канадця Жака Лорана. У період між 1975 і 1980 роками вони провели експеримент, в якому взяли участь близько трьохсот сімей, члени яких погодилися слідувати розробленій ними дієті. В результаті з 260 пар, за якими спостерігали Столковскі і Лоран, діти бажаної статі народилися у 212 сімей, що перевищило 80 відсотків. Результати їх дослідження були опубліковані в авторитетному Міжнародному журналі акушерства і гінекології International Journal of Obstetrics and Gynaecology в 1980 році, але викликали неоднозначну реакцію в науковому світі. Багато дослідників засумнівалися в достовірності результатів експерименту Столковскі і Лорана і піддали критиці наукове обгрунтування їх методики.