Жінки вагітніють зі 104 статевого акту
Медицина: новини і огляди

Жінки вагітніють зі 104 статевого акту

26 серпня 2010 року, 11:57

Вагітність

Опитування, проведене у Великобританії великою компанією з планування сім'ї First Response, показало, що для зачаття в середньому потрібно 104 статевих акти, повідомляє Fox News.

В опитуванні взяли участь більше трьох тисяч британських матерів. Аналіз результатів показав, що середньостатистичній парі необхідно зайнятися сексом 104 рази, щоб наступила вагітність. Це означає, що для зачаття протягом напівроку потрібно вступати у статеві відносини приблизно чотири рази на тиждень.

Коментуючи результати опитування, представник First Response Майк Сміт (Mike Smith) відзначив, що така кількість може видатися дуже великою, проте більшість пар, об'єднаних метою завести дитину, одержують задоволення від такого інтенсивного статевого життя.

З ним погодилися не всі респонденти: близько чверті жінок зізналася, що під час спроб зачаття секс стає нудним, і 11 відсотків повідомили, що їх партнери в цей період скаржилися на "повне виснаження".

При цьому дві третини жінок заявили, що завагітніли раніше, ніж чекали.

Опитування виявило ще один цікавий факт: приблизно кожна десята британка, дізнавшись про свою вагітність, повідомляє про це своїм батькам раніше, ніж майбутньому батькові дитини.